Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ve hesaplarınızı emin ellere emanet etmek istiyorsanız Hena Web ile 

Group 4Created with Sketch.

Başlangıç

Belirleyeceğiniz hizmet süresine göre sosyal medya stratajemizi planlıyoruz.

Group 32Created with Sketch.

analiz

Hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmak için yapacağımız ön çalışma neticesinde hedef uygulamayı seçiyoruz.

Created with Sketch.

hedef kitle

Sektörünüzdeki hedef kitleyi analiz ederek potansiyel müşterilerinizi buluyoruz.

Group 31Created with Sketch.

paylaşım

Sosyal medya hesaplarınızın güncelliğini korumak ve kurumsal kimliğinizin bilinirliğini artırmak için paylaşımlar yapıyoruz.

Group 37Created with Sketch.

optimize

Hesaplarınızın optimize hale gelmesi ve takipçi sayısının artması için az da olsa zamana ihtiyaç var!

Group 29Created with Sketch.$

sonuç

Optimize edilen ve güncel paylaşımları yapılan sosyal medya hesaplarınızı dönüşümler için hazır hale getiriyoruz.

Sosyal Medya'nın önemi

Marka kimliğiniz, tüm sosyal medya yönetim çabamızın merkezinde yer alır. Sosyal medya yönetimi ile ekibimiz doğru kullanıcı adını seçmenize yardımcı olmaktan, hedef kitlenize ulaşmak için hangi kanal ve araçların en uygun olduğuna karar vermeye kadar büyümenize yardımcı olmak için burada. Her işletme benzersizdir ve sosyal medyayı farklı kullanır.

Group 26 Copy 2Created with Sketch.

Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde yönetilmesine verilen addır.

Hedef kitle belirleme sosyal medya yönetimin en önemli noktalarındandır. Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları belirlenen kitlenin bilinmesi gereken unsurlarındandır. Hedef kitlenin ilgisini çekmek adına anket yapılabilir. Ve hatta özel günlerde verilen hediyelerle birçok kişi çekilebilir. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür. Ve birçok işleve de sahip olan sosyal medya en önemli pazarlama tekniklerinden sayılır. Bu yüzden sosyal medya yönetimi önem kazanmıştır.

Sosyal medya yönetimi; sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılacağı, kitlelere hangi adımlarla iletişim kurulması gerektiğini,   hesapların büyümesi için hangi adımların atılması gerektiği, görüntü ve hitap yönetiminin nasıl olmasını ve beklenmeyen durumlar için hangi yolların izlenmesi gerektiğini gösteren yönlendirmedir. Sosyal medya, günümüzde insanlar için her gün farklı gündemler oluşturan çok güçlü bir konumdadır ve reddedilemez bir pazarlama yöntemi olmuştur. Bu yüzden sosyal medya yönetimi; sanal güvenlik, ekonomik ve sosyal çevre açısından büyük önem kazanmıştır. Sosyal medya hesapları yönetimi konusunda mutlaka profesyonellere başvurulmalıdır. 

Group 26 Copy 2Created with Sketch.

daha fazla bilgi?

En kısa sürede geri döneceğiz.

Group 6 CopyCreated with Sketch.

En kısa sürede dönüş sağlayacağız!