hakkımızda

Hena Web hizmetleri olarak kurumunuzun dijital evrendeki yerini yüksek verimlilik ve estetik kaygılarla sağlamlaştırıyoruz. Bu sayfada kuruluşumuz ve amaçlarımız hakkında bilgiler bulunmaktadır.

GroupCreated with Sketch.

kimiz?

2020’de “Estetik tasarımlar kullanıp optimize siteler yaratarak verimliliği artırmak” ilkesiyle yola çıktık. Meydana getirdiğimiz işlerin takipçisi olduk ve sadece siteyi meydana getirmenin dijital evrende yeterli olmadığını gördük. Bu sebeple ilgi alanlarımızı genişleterek SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya yönetimi ve dijital reklamcılık alanlarında eğitimler alıp kendimizi geliştirerek iş yapabilir hale geldik ve verimlilik adına tüm bu disiplinlerin birbirlerinden ayrılmayan, bir mozaiğin parçaları olduğunu keşfettik. Yaptığımız hatalardan dersler alarak verdiğimiz hizmetlerin doktrinleri sayılabilecek yol haritaları ortaya çıkardık.  Bu yol haritalarını kurumunuzun dijital evrendeki en doğru konumunu bulmak için kullanacağız!

 

Vizyon ve Misyon

Yenilikçi ve estetik beklentiler göz önüne alınarak oluşturulmuş dijital metalar yaratıp hizmet verdiğimiz kurumların verimliliğini arttırarak sektörde belirleyici ve tercih edilen bir marka olmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. 

Bir elin nesi var İki elin sesi var.

Furkan Kahraman

SEO Uzmanı/reklam danışmanı

Talha Kuru

web tasarımcı

Mert Yalın

Yazılım uzmanı

Hale Gülpınar

grafik tasarımcı
Group 6 CopyCreated with Sketch.

En kısa sürede dönüş sağlayacağız!