E-ticaret Çözümleri

Yeni bir E-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız veya varolan e-ticaret siteniz için yenilikler yapmak istiyorsanız Hena Web ile

Group 4Created with Sketch.

Başlangıç

E-ticaret probleminizin çözümü bize ulaşırsınız.

Group 32Created with Sketch.

analiz

Vereceğimiz hizmete göre sektör araştırması yaparız.

Created with Sketch.

hedef kitle

Kurumunuzun vizyon ve hedeflerine yönelik başlıklar, kategoriler ve konumlar belirleriz.

Group 31Created with Sketch.

tasarım

Ana renk ve tasarım varyasyonları ile belirlenen kriterlere uyumlu tasarımı hazırlarız.

Group 37Created with Sketch.

optimize

İçerikler siteye yerleştirilir ve demo onayınıza sunulur.

Group 29Created with Sketch.$

sonuç

Demo onaylandıktan sonra e-ticaret için aradığınız çözüm süreci tamamlanmış olur.

E-ticaretin önemi

E-ticaret sadece tüketici için değil üretici için de zamandan tasarruf sağlar. Elektronik ortamdaki alışveriş konvansiyonel alışverişe nazaran daha hızlı gerçekleşir. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda fiziksel bir dükkanda genellikle müşterilerle tek tek ilgilenmeniz gerekir. Burada müşterilerinizle tek tek ilgilenecek olan kişi siz değil özenle inşa edilmiş web sitenizdir.

Group 26 Copy 2Created with Sketch.

E-ticaret yapmanın en büyük özelliklerinden birisi müşteri kitleniz firmanıza istediği zaman istediği saatte ulaşabilmesidir. E-ticaret firmanızda 7/24 açık olan bir dükkanı gibidir diyebiliriz. Bu yüzden gece iz uyurken bile müşteriniz internet sitenize girerek alışveriş yapabilir. bu yüzden gerek erişebilirlik gerekse her zaman satış düşünüldüğünde e-ticaret işletmeler için çok önemlidir.

Fiziksel bir dükkanınız olduğunda sergileyebileceğiniz ürünlerin sayısı bellidir. İstediğiniz ürünü istediğiniz kadar rafta tutamazsınız. Fakat e-ticarette böyle bir olay söz konusu değil istediğiniz ürünü istediğiniz süre e-ticaret sitenizde tutabilirsiniz. Buda sizin daha fazla ürün satmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda daha fazla ürününüz olacağı için müşteri kitlenizde daha fazla olacaktır.

E-ticaret sitesi sadece sitenizi kurma evresinde size ufak masraflara sebep olacaktır. Fakat sonrasında size çok büyük masraflara mal olmayacaktır. Fiziksel bir dükkana ise her ay sabit fatura ve kira masrafları gibi masraflar yaparız. Aynı zamanda eleman masraflarını da düşündüğümüz zaman e-ticaretin fiziksel dükkanlara göre daha masrafsız olduğunu söyleyebiliriz.

Group 26 Copy 2Created with Sketch.

fiyat veya daha fazla bilgi alın!

En kısa sürede geri döneceğiz.

Group 6 CopyCreated with Sketch.

En kısa sürede dönüş sağlayacağız!